Ha szeretne részese lenni sikereinknek, és céljaink elérésében szeretné alapítványunkat támogatni adó 1 %-val, nem kell mást tennie, mint ügyfélkapun keresztül kitölteni az szja 1+1 százalékos formanyomtatványt.

Letöltheti az adó egy százalék rendelkező nyilatkozatot weboldalunkról, majd az SZJA bevallással együtt kell benyújtani a NAV-hoz postai úton, vagy személyesen.

Az adó 1 % felajánlása esetén mindig legyen körültekintő!

Amennyiben alapítványnak ajánlja fel adója egy százalékát, akkor győződjön meg róla, hogy helyesen írta be a kiválasztott alapítvány adószámát.

A Magyarországi Kineziológiai Alapítvány esetében az alábbi adószámot kell helyesen beírni: 18753222-1-43.

Elegendő egy szám eltérés, és máris érvénytelen a felajánlása.

Köszönjük támogatását és reméljük, hogy az Ön által is felajánlott összegből még több kimeziológia iránt érdeklődőt támogathatunk.

A felajánlások felhasználását nyomon követheti éves beszámolónkban.