[av_textblock size=’15’ font_color=” color=” admin_preview_bg=”]

Szülők iskolája

Hányszor gyötrődünk szülőként: Jól csináltam? Most mit csináljak? Hogy kezeljem ezt a helyzetet? Már megint kiabáltam, esetleg eljárt a kezem….. pedig hányszor megfogadtam, hogy sosem teszek ilyet! A legjobb szándék vezet bennünket, a legjobbat akarjuk kihozni a gyerekünkből, a lehetőségből, de valahogy nem sikerül. Eszköztelenek vagyunk, ismételgetjük régi mintáinkat, szokásainkat, hiába próbálkozunk. Romlik a gyerekkel a kapcsolatunk, romlik az ő tanulmányi eredménye, egyre gyakrabban beteg, viselkedési, beilleszkedési problémái vannak, és még sorolhatnám.

Vajon hol tanulhatjuk meg, hogyan legyünk jó szülők? Ez indította el bennem a gondolatot, hogy a munkám során begyűjtött tapasztalataimat, ismereteimet átadjam az arra igényt tartóknak.

Szülők Iskolája indul

2017. március 14-től öt alkalommal 17 órától 19.30-ig

Tematika

1. Március 14.

Megérkezés a SZÜLŐSÉGBE, családdá válás

1. Március 24.

Az új kor gyermekeinek jellemzői, és eszközök, hogy ne idomított, hanem ÉLETREVALÓ

gyereket neveljünk

1. Április 07.

A gyerekek szükségletei és azok kielégítése

Szeretetnyelvek

1. Április 21.

Gyermektípusok eltérő haladása, és a velük való bánásmód

1. Május 05.

A gyerekek pénzügyi nevelése

Helyszín: Csongrádi sgt. 89. 10. emelet 58.

(A jelentkezők létszámától függ, ezért kérlek jelezd részvételi szándékod!)

Érdeklődni, bejelentkezni: Detkovics Éva 06 20/369-45-32

www.detkovicseva.hu

Az alapítvány tagjai 10% kedvezménnyel vehetnek részt a programon.