TÁMOGATÓ TAGSÁG

TÁMOGATÓ

Az összefogásban válhatunk naggyá és egységessé!

Mit jelent a támogató tagság?

Támogató tag az a magán vagy jogi személy lehet, aki egyetért az Alapítvány céljaival és önkéntes munkájával vagy anyagi támogatásával hozzájárul az Alapítvány működéséhez.

Az alapítvány céljai:

A részletes célokat ITT OLVASHATJA.

Főbb célok:

• A magyarországi kineziológusok érdekeit a nemzetközi kineziológiai egyesületek, szervezetek előtt, a Magyar Kormány előtt, a társszakmák és egyéb szervezetek, egyesületek, kamarák előtt képviselje.
  • A kineziológiai ágak magyarországi terjesztését, elismertségét, hitelességét támogassa.
  • Elősegítse a magyar kineziológusok minőségi munkáját.
  • Elősegítse a hátrányos helyzetű, sérült, veszélyeztetett gyermekek és felnőttek segítését, önismeretük, tanulási-, életvezetési képességeik fejlesztését, kineziológiai módszerek bevonásával.
  • Elősegítse továbbá az egészségmegőrzés, a betegségmegelőzés, valamint az egészségügyi kultúra terjesztését.
  • Elősegítse a magyarországi kineziológusok szakmai felzárkózását a nemzetközi elvárásoknak megfelelően, annak érdekében, hogy magas minőségű szolgáltatást tudjanak nyújtani.
  • A kineziológiai szolgáltatást igénybevevők panaszait megvizsgálja és szükség esetén a hatáskörébe tartozó lépéseket megtegye, a megfelelő jogi felvilágosítást megadja.

• Aki érdeklődik a kineziológia iránt.

• Hozzáférés a zárt oldalon található cikkekhez.
  • Ingyenes részvétel a Fórumokon.
  • Palackposta: friss hírek, információk, oldási menetek.

A támogató tag hozzájárulása: 6000.-/év vagy bármilyen felajánlás.

Jogi személyek a támogatás mértékével csökkenthetik adójukat.

Bank név: K&H Bank Zrt.

Bankszámla szám: 10400463-50526788-67741013

IBAN: HU65 1040 0463 5052 6788 6774 1013

Utalásnál írd be a neved a megjegyzés rovatba, és jelezd nekünk levélben a támogatásod, hogy ki tudjuk adni a megfelelő papírokat, valamint nyilvántartásba tudjunk venni.